Detail Group 

#morethanjustarchitects

bigittablanchovius

Anna Curtius

Arkitekt M.Sc SAR/MSA
Certifierad Miljöbyggnadssamordnare
anna.curtius@detailgroup.se

bigittablanchovius

Anne Iital

bigittablanchovius

Annika Pålsson

bigittablanchovius

David Escobar

Studiochef / Partner
Arkitekt M.Sc SAR/MSA
Dipl. Hållbart bygg.
+46 (0)72 712 68 98
david.escobar@detailgroup.se

bigittablanchovius

Dennis Andersson

I samverkan med Mipako
Konstruktör B.Sc
dennis.andersson@detailgroup.se

bigittablanchovius

Eira Jacobsson

Arkitekt M.Sc SAR/MSA
Kvalitetssamordnare (ISO 9001)
eira.jacobsson@detailgroup.se

bigittablanchovius

Erik Johnsson

I samverkan med Storköksbyrån
Handläggande Storkökskonsult

bigittablanchovius

Erik Myhr Munkebye

Landskapsarkitekt M.Sc LAR/MSA

bigittablanchovius

Hajir Latifi

Arkitekt M.Sc MSA
Tillgänglighetssakkunnig TIL-2
hajir.latifi@detailgroup.se

bigittablanchovius

Haval Murad

VD / Partner
Arkitekt / Byggingenjör B.Sc SBR
+46 (0)70 408 56 33
haval.murad@detailgroup.se

bigittablanchovius

Isabell Steger Jorns

Arkitekt M.Sc SAR/MSA
isabell.steger@detailgroup.se

bigittablanchovius

Johan Öberg Larsson

I samverkan med Storköksbyrån
Uppdragsansvarig Storkökskonsult
johan.oberg@detailgroup.se

bigittablanchovius

John Bassmaji

Arkitekt M.Sc SAR/MSA
BIM-samordnare
john.bassmaji@detailgroup.se

bigittablanchovius

Josefin Åkerstedt

Arkitekt M.Sc SAR/MSA
Miljösamordnare (ISO 14001)
josefin.akerstedt@detailgroup.se

bigittablanchovius

Lisanne Kask

bigittablanchovius

Michael Paczkowski

I samverkan med Mipako
Konstruktör B.Sc
michael.paczkowski@detailgroup.se

bigittablanchovius

Nicolai Bulow-Rousting

Landskapsarkitekt M.Sc LAR/MSA
nicolai.bulow@detailgroup.se

bigittablanchovius

Patric Kjellin

Projektledare / Projekteringssamordnare
patric.kjellin@detailgroup.se

bigittablanchovius

Wilma Gårdh Rydberg

I samverkan med Storköksbyrån
Medverkande Storkökskonsult

bigittablanchovius

Åke bermell

Projektledare / Kontrollansvarig
BAS P & U

bigittablanchovius

Alfred

Kontorshund
Leg. Stresshanterare

Detail stadion arkitekter

Samägt med stadion arkitekter

bigittablanchovius

Maroun Akiki

Byggnadsingenjör

bigittablanchovius

Tania rönnbäck haitto

Arkitekt M.Sc MSA

bigittablanchovius

Thomas Varhelyi

Arkitekt M.Sc SAR/MSA

bigittablanchovius

Tomas Kempe

Arkitekt M.Sc MSA

Detail Konsult

bigittablanchovius

Christina Eriksson

Nexia Revision Stockholm AB
Auktoriserad revisor

bigittablanchovius

Fredrik Bergenmalm

Aktiebolaget XREF Stockholm
IT-konsult

bigittablanchovius

Karin Huttánus

Svensk Certifiering Norden AB
Verksamhetsutvecklare

bigittablanchovius

Leila K

Kompis det går bra nu AB
Rekryteringschef

bigittablanchovius

Krister Lindgren

Hellström Advokatbyrå
Advokat
Entreprenadsrätt

bigittablanchovius

Ponthus Andersson

Hellström Advokatbyrå
Advokat
Offentlig upphandling

bigittablanchovius

Peter Klintsjö

Mazars AB
Advokat
Skattejuridik

bigittablanchovius

Thorbjörn Hoverberg

Symetri AB
Doktor i BIM-vetenskap

This website uses cookies. By continuing to use this site, you accept our use of cookies.  Lär dig mer